
Сушарка для білизни підлогова Casa Si Resin 20m White Discounted
2 428 ₴
1 452 ₴
- В наявності
- Код: DM-00302
Тріщина та відломана частина пластику на внутрішній частині сушарки, на функціонал не впливає.
Із сушаркою Casa Si Resin ви можете не хвилюватись, що на білизні залишаться сліди від іржі, що може з'явитись на металевих сушарках як наслідок корозії, адже вона на 100% виготовлена з пружного пластику, що не боїться ультрафіолету, корозії чи впливу вологи.
Сушарка для білизни Casa Si Resin має робочу поверхню 20 метрів, чого вистачає для сушки білизни після двох циклів прання стандартної п'ятикілограмової пральної машинки. Збільшений діаметр направляючих стрижнів практично не залишає смуг на білизні в процесі сушки. Метод складання, при якому одна з ніжок має шарніри і складається вдвоє забезпечує меншу довжину сушарки у складеному вигляді. А спеціальний автоматичний пластиковий замок з кнопкою легко фіксує і не дає самовільно скластись сушарці в робочому положенні. Для додаткової надійності сушарка обладнана поліамідними розтяжками для фіксації, які, втім, можна і не використовувати. Гумові п'ятки ніжок будуть запобігати ковзанню сушарки, та збережуть поверхню підлоги від пошкодження. Два пластикові ролики в основі однієї зі стійок роблять пересування завантаженої сушарки більш зручним і легким.
Made in Europe. Компанія Casa Si пишається тим, що більшість своєї продукції виробляє в Європі. Високі стандарти якості Європейського Союзу спонукають компанію виробляти продукцію, що відповідає всім основним європейським стандартам якості.
Технічні характеристики:
- Тип: сушарка підлогова
- Робоча довжина поверхні, м: 20
- Орієнтовна кількість завантажень білизни з пральної машинки, шт 2
- Максимальне допустиме навантаження, кг: 20
- Діаметр стрижня, мм: 10
- Кількість стрижнів, шт: 23
- Матеріал: Re-Plast (перероблений пластик)
- Колір: White (білий)
Особливості конструкції:
- UV, Water, Corrosion Resistant - перероблений пластик, з якого вироблена сушарка, є стійким до впливу ультрафіолету, вологи та корозії.
- ProLine - в якості стрижнів використані пластикові направляючі діаметром 10 мм, що з одного боку зменшують появу зім'ятих смуг на білизні при її сушці, а з іншого боку пришвидшують процес сушки.
- Safety Lock - пластиковий замок, що блокує випадкове складання сушарки у робочому положенні, має кнопку для розблокування сушарки.
- Порожниста структура каркасу зменшує вагу без втрати стійкості і надійності всієї конструкції
- Додаткові поліамідні розтяжки з гачками-фіксаторами, що не дають сушарці скластись під навантаженням. Розтяжки і гачки-фіксатори поставляються в комплекті, і мають бути приєднані самостійно (використання їх не є необхідним)
- Гумові п'ятки запобігають псуванню підлогової поверхні. Гумові п'ятки поставляються в комплекті і мають бути приєднані самостійно.
- Механічний замок на відкидних крилах сушарки, що дозволяє з'єднати крила у складеному вигляді таким чином, щоб вони мимовільно не відкидались без необхідності
Комплектація:
- Сушарка для білизни - 1 шт
- Гачки-фіксатори - 4 шт
- Поліамідні розтяжки - 2 шт
- Гумові п'ятки для ніжок - 4 шт
Габарити і вага:
- Розміри розкладеної сушарки, мм: 1710х850х580
- Розміри складеної сушарки, мм: 1230х580х85
- Розміри в упаковці, мм: 1230х580х90
- Вага без упаковки, кг: 4.70
- Вага в упаковці, кг: 5.0
Виробник: Casa Si (Австрія)
Термін гарантії: 14 днів
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Рабочая длина сушилки, м | 16-20 |
| Максимальне навантаження | 20 кг |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Колір | Білий |
| Тримачі для дрібних речей | Так |
| Вага | 4.7 кг |
| Виробник | Casa Si |
| Країна виробник | Австрія |
| Матеріал утримувача | Алюміній |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 10 кг |
| Габаритні розміри в робочому положенні | |
| Довжина | 1710 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Можливість компактного зберігання | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантія | 1 мес. |
| Стан товару | Уцінений |
| Тип | Підлогові |
| Країна-виробник товару | Словакия |
| Особливості | Розкладні |
| Комплектація | Сушарка для білизни - 1 шт. Гачки-фіксатори — 4 шт Поліамідні розтяжки — 2 шт. Гумові п'яти для ніжок — 4 шт. |
| Розміри, см | 171х85х58 |
| Штрихкод | 9007741018173 |
| Вага (кг) | 4.700 |
| Вага в пакованні, кг | 5.000 |
| Країна реєстрації бренда | Австрія |
| Гарантійний термін, міс. | 1 |
| Наявність | В наявності |
| Розміри в пакованні, см | 123х58х9 |
| Код УКТ ВЕД | 3924 90 00 90 |
| Робоча довжина поверхні | 20.0 |
| Код виробника товару (MPN) | CS92066Q01 |
| Кількість стрижнів/трубок | 23 |
| Діаметр стрижня/трубки | 10 |
- Ціна: 1 452 ₴








