Настінний годинник Technoline WT7000 White має строгий дизайн у біло-чорних кольорах, завдяки чому фігурні стрілки і цифри виглядають контрастно на блому циферблаті. Циферблат накритий сферичним мінеральним склом, що має високу стійкість до подряпин та робить годинник більш привабливим при погляді збоку. Економічний механізм дозволить працювати годиннику на одній пальчиковій батареї більше року.
Функції:
Годинник:
- Механізм: кварцовий
- Формат часу: 12 г
- Точність ходу годинника: +/- 1 хв/міс
Характеристики і комплектація:
Особливості конструкції:
- Діаметр циферблата: 245 мм;
- Матеріал корпуса: пластик
- Установка: на стіні
- Колір циферблату: White (білий)
- Колір корпуса: White (білий)
Живлення:
- Годинник: батарейки АA (LR06) 1.5V х 1 шт
Комплектація:
- Годинник
- Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт
- Інструкція українською мовою
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 303х303х35
- Розміри в упаковці, мм: 320х320х58
- Вага без упаковки, кг: 0.470
- Вага в упаковці, кг: 0.690
Термін гарантії: 1 рік
Виробник: Technoline (Germany)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 мес. |
| Стан товару | Новий |
| Тип | Годинник настінний |
| Розміри | 303 х 303 х 35 мм |
| Комплект постачання | Годинник; Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | У кухню | В офіс | Універсальні |
| Штрихкод | 4029665270005 |
| Вага (кг) | 0.470 |
| Вага в пакованні, кг | 0.690 |
| Розміри в пакованні | 320 х 320 х 58 мм |
| Розміри циферблата | 245 x 245 мм |
| Країна реєстрації бренда | Германия |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Форма корпусу | Кругла |
| Точність ходу | +/- 1 хв/міс |
| Тип циферблата | Стрелочний |
| Різновид циферблата | Арабські цифри |
| Механізм | Кварцовий |
| Формат часу | 12 год |
| Функції | Годинник |
| Індикація | Минуті, Секунди, Годинник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 197 ₴

